Často kladené otázky(FAQ)

Proč fólie?

Je to rychlá a levná varianta. Naproti AirBrush technice,kdy je výsledný obraz už nemožné změnit,nebo opravit,či smazat.Samolepku,si navrhnete sami a naši designeři vám ji pomohou zrealizovat.Zdarma.Kdykoli v budoucnu je možné ji odlepit beze zbytku lepidla a popřípadě Nalepit jiný motiv.

Jak dlouho fólie na kytaře vydrží?

Doba životnosti fólie závisí na kvalitě materiálu. Při správné péči Vám folie na kytaře vydrží cca 8-10let. Někdy i více.Je kdykoli možné ji ze zálohy vytisknout a upgradovat.

Ovlivní fólie sustain nebo barevnost tónu nástroje?

Doposud jsme neobdrželi jedinou stížnost na negativní zvuk kytary,baskyry.Pokud se vám bude zdát,že nějaký problém se zvukem nastal,samolepku vám zdarma beze zbytku odstraníme.

Lze fólie bez problémů kdykoliv sundat?

Protože používáme k polepu kytar velmi kvalitní materiály, tak je můžeme odstranit bez jakéhokoliv poškození laku či zůstatků lepidla .

Nebude mi v některých místech lak prosvítat?

Nebude,jedná se o velmi kvalitní polymer.

Nezačne se fólie po čase loupat?

Používáme jen vysoce kvalitní materiály, které mají tloušťku 100micronů (velmi kvalitní pigment) a 150% průtažnost. Fólie garantuje i při extrémním zatížení a tvarování dokonalou "kryvost". Po nalepení je fólie zafixována vysokou teplotou, díky níž se fólie nezačne odlepovat.

Mám poškozený lak. Překryje to fólie?

Aplikace je možná, ale fólie nepřekryje vady v laku,drobné oděrky, poškození od neopatrného zacházení. Doporučujeme odbornou konzultaci. Případnou opravu jsme Vám schopni zajistit.

Je fólie odolná proti chemikáliím?

Ano. Proti benzínu, naftě, ředidlu, provozním kapalinám ad.

Vypadá fólie jako lak?

Ano, lesk fólie je srovnatelný s lakem.

Zvládnu si Samolepku aplikovat sám?

Ano,je možné ji nalepit,ale pokud by jste si netroufli,rádi Vám ji nalepíme.Cena je 600,-Kč za nalepení.Kytaru je možné poslat poštou (pojistit ji) nebo dovést osobně.Polepení zabere 3-4 hodiny.Záleží na typu kytary.

Jak dlouho to trvá než se samolepka vytvoří?

Záleží na Vašem čase.Můžete si vybrat z některých předem vytvořených motivů.Ale většina zákazníků se telefonicky vyjádří o co má zájem a zašle nějaké obrázky na mail.Grafik navrhne motiv a zákazník ho buď schválí nebo navrhne úpravy.Po dokončení jde samolepka do tisku.Tento proces netrvá déle než jeden týden a méně než dva dny.

Může se mi stát že má někdo stejný motiv na kytaře jako já?

Nikdy neprodáme jednu samolepku dvakrát.Lze navrhnout podobný motiv.Každý kus je originálním dílem jen pro jednu kytaru.

 

 

Dokument bez názvu